Skip to main content

O nas

Portal z Moto ogłoszeniami

96moto to portal z ogłoszeniami motocyklistów i firm z branży motocyklowej. 

Został stworzony z pasją do motocykli, quadów, skuterów wodnych oraz adrenaliny i radości jaką dają Nam te pojazdy.

Łączymy Moto-Kalendarz wydarzeń z ogłoszeniami z różnych krajów: Sprzedam: | Motocykle | Quady | Części | Akcesoria | Odzież | Ochraniacze |

Znajdziesz tu lokalizację i oferty sklepów: z akcesoriami motocyklowymi oraz motocyklami używanymi / dealerów nowych motocykli / serwisy / warsztaty motocyklowe / firmy tuningowe 

Dajemy możliwość ogłaszania torów motocyklowych, treningowych, wszelkiego rodzaju szkoleń, treningów, wyścigów, oraz eventów motocyklowych.

Założeniem naszym było stworzyć taki portal, na którym nie tylko wyszukasz lub sprzedaż motocykl, ale również znajdziesz informację o dealerach motocyklowych marek, sklepach z akcesoriami motocyklowymi, warsztatach i serwisach motocyklowych w swoim regionie.

Zorientujesz się, jakie akcesoria tuningowe są dostępne dla Twojego motocykla oraz jakie firmy z tej branży są na rynku i czym się zajmują.

na 96MOTO

dowiesz się również o wyścigach, zawodach, szkoleniach motocyklowych, eventach i zlotach motocyklowych. Nie pominiesz żadnego wydarzenia bo znajdziesz to wszystko w Naszym Moto-Kalendarzu.

A jeżeli potrzebujesz kupić lub sprzedać akcesoria motocyklowe, części, ubrania, kaski, ochraniacze itp. to szczegółowa wyszukiwarka i różnorodność kategorii ułatwi Ci to zadanie.

Dlaczego warto publikować ogłoszenia na 96moto?

To jedyny branżowy - motocyklowy portal typu Kup / Sprzedaj o zasięgu międzynarodowym. Strona tłumaczona jest na różne języki, aby mogli z niej korzystać użytkownicy w całej Europie.

Twoje ogłoszenia mogą zobaczyć użytkownicy z każdego kraju.

Możesz zamieszczać ogłoszenia na 30 / 90 / 365 dni  pilnując tylko aktualności oferty, oszczędzając czas na odnawianiu ogłoszeń oraz na kosztach publikacji bo każde ogłoszenie jest atrakcyjne cenowo.

Dzięki możliwości zapłaty PUNKTAMI zakupionymi z Pakietu Punktów, możesz dodatkowo do 20% obniżyć koszty publikacji lub promowań ogłoszeń, a osoba w twojej firmie zajmująca się wystawianień ofert nie musi prosić księgowość lub Szefa o każdorazową zapłatę każdego ogłoszenia.

Zapoznaj się z naszymi kategoriami na portalu.

Polecaj Nas innym motocyklistom.

Zapraszamy do polubienia Naszego profilu na Facebook

Jeśli masz pytania skontaktuj się z nami: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.